section, before the first section.

למה דיאטת און-ליין היא הבשורה הכי טובה עבורנו?​

החיים של כולנו ממילא עברו לרשת, אז מה מונע מאתנו גם לרזות דרך האינטרנט? הנטורופתית ענת אשר: "אפשר ללמד כל אחד להרכיב לעצמו את התפריט"

 

בניגוד למה שנהוג לחשוב, האינטרנט לא משתלט לנו על החיים. הוא החיים עצמם. נסו לדמיין עולם ללא רשתות חברתיות, מנועי חיפוש או אתרי היכרויות. למעשה, דור ה-Y כלל לא מכיר עולם אחר והנחת המוצא היא שהרשת היא מקור מידע לכל חוליה בשרשרת החיים. אם אפשר לקנות ברשת, להתאהב, לטוס ברחבי הגלובוס ואפילו לרכוב על אופניים – אז מה מונע מאתנו גם לרזות דרך האינטרנט?

 

הפתרון נמצא על המדף כבר לא מעט זמן, אבל בשנה האחרונה הוא תפס תאוצה: דיאטת און-ליין. לא מדובר באימוץ אקראי של תפריטים שמציע ד"ר גוגל, אלא על התאמה אישית ומדויקת של מזונות וליווי של תהליך הירידה במשקל.  איך תדעו אם זה מתאים לכם? בעזרת תשובות לשלוש שאלות פשוטות. 

 

האם כבר קיבלתם החלטה לשנות את אורח חייכם באופן מיידי?

כדאי כבר עתה להתחיל לשנן את צימוד המילים "אורח חיים". גם אם המונח דיאטה הוא שם קוד להרזיה, אתם לא בדיאטה. אתם בראשיתו של תהליך מעצים ובריא שאורך שישה שבועות (42 ימים ליתר דיוק) במהלכו "תוכנית האון-ליין היא פתרון מצוין למי שמחפש לרזות וגם לחסוך זמן", מסבירה ענת אשר, נטורופתית ובעלת הסמכה בשיטת דיאטת הזון של ד"ר סירס. אשר מפעילה בעצמה תוכניות און-ליין מקיפות שכוללות תפריטים מומלצים, מתכונים ומערך סרטוני וידיאו בהם ניתן לצפות בכל מסך. "המטרה שלי היא ללמד כל אחד להרכיב לעצמו את התפריט באופן שיתאים לאורח חייו. במקום להגיע לפגישות אני ממליצה ללכת לחדר הכושר או לבשל לעצמכם".

 

האם יש לכם מספיק מוטיבציה לרזות לבד?

לא מעט נשים מחפשות את הנוסחה המושלמת שתעזור להן לרזות ולשמור על אורח חיים בריא – רק בלי בייביסיטר צמוד. נכון, למרכיב התמיכה יש מקום חשוב בתהליך, אבל בעידן האינטרנט אפשר למלא אותו גם מרחוק. כבר עתה חשוב להבהיר: בדיאטת און-ליין רמת הבקרה על תהליך ההרזיה לא פחות גבוהה מכל דיאטה אחרת. למעשה, אשר מסבירה שהיד צמודה על הדופק כבר מהרגע הראשון: "בשלב הראשון אני ממליצה להצטלם בתמונת פרופיל כדי לראות את הירידה במשקל ובהיקפים. במהלך 42 הימים הבאים, צוות הקליניקה זמין לכל שאלה ואנו עושים את השינויים הדרושים בהתאמה אישית". עבור מי שהנחישות וההתמדה שלו חזקות מספיק כדי להימנע מפגישות מעקב – מדובר בנוסחה מנצחת.

 

האם חלק ניכר מאורח החיים שלכם מתקיים בעולם האינטרנטי?

אם התשובה היא כן, לא תהיה כל בעיה לקבל על עצמכם את אתגר דיאטת האון-ליין. תכנית האון-ליין של אשר מתבססת על פרק זמן של שישה שבועות וכוללת שיעורים שימושיים כמו קריאת אריזות מזון, התנהלות נבונה במסעדות, הסבר מפורט על אבות המזון והצרכים הדרושים לגוף, פעילות המוח בזמן רעב, הקניית הרגלי אכילה ועוד. כמו כן, מצורף דף מעקב אישי לשקילה שבועית ומדידה של שלוש נקודות: מותניים, בטן ואגן.

 

אשר: "יותר מדי אנשים שרזו לא מצליחים לשמור על משקל תקין לאורך זמן, בגלל שהתפריט שלהם חסר גיוון והנאה. בתוכנית האון-ליין שלי, אני מלמדת איך ליצור תפריט מגוון ולהבין את הטעויות הקטנות שמונעות מאיתנו לאכול, ליהנות ולרזות".

 

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

|  Fit&Zone לאכול, ליהנות ולרזות   |   ענת אשר   |   03-5018141  |   דוא"ל: anat@fitnzone.co.il   |

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

פרטיכם נשלחו בהצלחה

להשארת פרטים:

שדה חובה

שדה חובה

FIT & ZONE - לאכול, להינות, לרזות